Brawl Stars Kit Rehberi – En Yeni Brawler’ın Kilidi Nasıl Açılır

Brawl Stars’ın en yeni Efsanevi Savaşçısı Kit, önümüzdeki yıl Ocak ayı başında piyasaya çıkacak. Bu yeni looney-tune temalı kedi brawler, yaklaşan Brawl Stars 22. Sezon için en yeni brawler. Genel olarak Kit, Brawl Stars’taki ilk Efsanevi Destek Brawler’ıdır.

Bununla birlikte, bu kediciğin pençeleri en zorlu kavgacıları bile ondan uzak tutmaya yetecek kadar hasar verir, Daha fazla uzatmadan, işte Kit hakkındaki rehberimiz, onun kilidini nasıl açacağımız ve onu nasıl kullanacağımız.

Brawl Stars’ta Kit’in kilidini açmak için oyuncuların Kit’i 4 Ocak’ta yayınlandığında 3800 kredi karşılığında satın almaları gerekiyor. Ancak, Chuck gibi, Supercell de 29.99$ karşılığında bir Erken Erişim Kit paketi yayınladı. Paketin içinde brawler, jeton (5000), iğne (4), XP katlayıcı (5000) ve yedi günlük bir süre boyunca Billy the Kit kostümü yer alıyor. Ayrıca, kredilerinizin onu almaya sayılması için Kit’in Starr Road’da seçilen kavgacı olması gerekir.

Kit, mevcut kadromuzdan çok daha farklı görünen yeni bir looney-tune temalı üçlü olan Starr Toon Studio üçlüsünün ilk kavgacısıdır. Ancak, Kit tek başına fantastik üçlüsünün neler yapabileceği konusunda bizi heyecanlandırıyor.

Tüm Saldırılar Seviye Başına İstatistikler

İlk olarak, Darryl gibi Kit de Süper’sini zaman içinde şarj etmesini sağlayan bir özelliğe sahiptir. Onunla strateji geliştirmeye başlamadan önce bunu aklınızda bulundurun.

Kit’in ana saldırısı olan Pençeler, yakın mesafedeki tüm düşmanlara saldırır. Saldırı, Bibi’nin ana saldırısına benzer şekilde bir yay çizerek vurur. Ancak Kit’in saldırısının tamamlanması için 0,25’lik hafif bir gecikme vardır. Bununla birlikte, bu saldırıyı yeniden yüklemek yalnızca 0,8 saniye sürer ve bu da onu CQC durumlarında etkili kılar.

Kit’in ikinci bir ana saldırısı olan İplik Topları, Süper yeteneğini kullanarak bir takım arkadaşının üzerine sıçradığında etkinleşir (bu konuya daha sonra değineceğiz). Bu saldırı için Kit, yere indiğinde zıplayan ve iki saniye sonra patlayan iplik bombaları fırlatır. Yeniden doldurulması iki saniye sürse de, Kit bu modda inanılmaz miktarda hasar verir.

Süper yeteneği Beni Taşı, Kit’i takım arkadaşlarına ya da rakiplerine doğru fırlatır. Kit ilkinin üzerine düşerse, takım arkadaşına bağlanır ve İplik Topları saldırısına geçer. Sonraki on saniye boyunca Kit, takım arkadaşlarının sırtında kaldığı her saniye için onları iyileştirir. Bununla birlikte Kit, Beni Taşı’yı düşmanların üzerine fırlatmak için de kullanabilir ve böylece düşmanı durdurup zaman içinde onlara hasar verebilir. Genel olarak, her ikisi de birçok durum için yararlı görünüyor.

GÜÇ SEVİYESİHEALTHSAĞLIKHasarTaşıyın BeniTaşıyın Beni Hasar
130008002000300800
233008802200330880
336009602400360960
43900104026003901040
54200112028004201120
64500120030004501200
74800128032004801280
85100136034005101360
95400144036005401440
105700152038005701520

Kit Aletleri ve Yıldız Güçleri – En İyileri Hangileri?

en yeni efsanevi kavgacı iki yeni alet ve Yıldız Güçleri kazanıyor:

 • Karton Kutu
 • “Bir karton kutunun içine saklanarak 5 saniye boyunca görünmez olun. Hareketsizken Süper’yi %100 daha hızlı şarj eder.”
 • Çizburger
 • “Kendisini ve bağlı olduğu dost Brawler’ı %40 oranında iyileştirir.”

Kit’in Yıldız Güçleri:

 • Güç Küpü
 • “Kit her bir Güç Küpünden %200 güç kazanır.”
 • Aşırı Bağlı
 • “Kit, dost Savaşçılara 5 saniye daha uzun süre bağlanır.”

Kit’in aşağıdaki Viteslere erişimi vardır:

 • Hız
 • Vizyon
 • Sağlık
 • Kalkan
 • Hasar
 • Gadget Şarjı

Önerilen Yıldız Gücü, Gadget ve Ekipman

Kurulumu

Aletler için Karton Kutu yerine Çizburger’i tercih ediyoruz. İkincisi, hareketsiz kalırsanız Süper’nizi şarj etmenize yardımcı olur, ancak Cheeseburger’in anında iyileştirme özelliklerini seviyoruz. Takım arkadaşınızı HP’sinin %40’ı kadar iyileştirebilirseniz, bu ölüm kalım meselesi olabilir. Ancak, Hesaplaşma gibi Tekli modları oynamayı tercih ediyorsanız Karton Kutu kullanın.

Kit’in Aşırı Bağlı Yıldız Güçlerini 3v3 oyunlar için, Güç Küpünü ise Hesaplaşma veya belirli Mega Domuz maçları için öneriyoruz. Aşırı Bağlı, delicesine güçlü menzilli saldırınızı kullanırken takım arkadaşınızı daha uzun süre iyileştirmenizi sağlar. Genel olarak, bu çoğu takım modunda daha iyi çalışır. Ancak, Güç Küpü Yıldız Gücü, Hesaplaşma maçları için daha iyi bir seçimdir. Ayrıca, Güç Küpü Değiştiricisi ile Mega Domuz maçları sırasında kullanmanızı öneririz.

Dişliler için Hız, Hasar veya Kalkan Dişlilerini edinmenizi öneririz. Genel olarak, her zaman daha fazlasını yapmaya yardımcı olduğu için Hasar Dişlisini %100 kullanın. Ancak, haritanın düzenine bağlı olarak kalkan ve hız teçhizatı arasında geçiş yapın. Harita çok fazla çalı içeriyorsa, hız teçhizatını kullanın. Aksi takdirde, ekstra koruma için Kalkan teçhizatını kullanın.

Kiti Hangi Modlarda Kullanmalısınız

Ball Brawl

Kit’in Süper’si tek başına potansiyel golcüleri yollarında durdurma gücüne sahiptir. Ek olarak, top taşıyıcının sırtına sıçrayabilir, onları iyileştirebilir ve İplik Topları saldırısıyla onlara koruma sağlayabilir. Bu hücum ve savunma kombinasyonu, Kit’i Brawl Ball’da potansiyel olarak tehlikeli bir hedef haline getirir. Bu stratejinin verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için Cheeseburger Gadget’ını ve Aşırı Bağlı Yıldız Gücünü kullanın.

Mücevher Kapma

Harika bir mücevher taşıyıcısı olmasa da Kit, Süper yeteneğiyle düşman mücevher avcılarını kolayca yok edebilir. İster bir takım arkadaşının sırtına atlayıp büyük hasar vermek isterse bir düşmanın üzerine atlayıp mücevherlerini kapmak istesin, Kit Mücevher Kapma’da harika bir kavgacıdır. Yeteneklerinden tam olarak faydalanmak için bu modda Cheeseburger ve Aşırı Bağlı Yıldız Gücünü kullanmanızı öneririz.

GÖSTERİ

Küplerle gücünü artırmaya adanmış bir Yıldız Gücüne sahip olan Kit, Solo Hesaplaşma için beyinsiz bir seçenektir. Yeterince güç küpü elde ettikten sonra, haritadaki rakiplerini kolayca silip süpürecektir. Sürekli şarj olan bir Süper ile Kit, Showdown’da çılgına dönecek. Yeteneklerinden maksimum verim almak için Karton Kutu Aletini ve Güç Küpü Yıldız Gücünü kullanın. Kendinizi kamufle etmek, zor durumlardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Sonuç

Genel olarak, Kit’i sadece Süper ile kullanmak gerçekten eğlenceli. Bazı ilginç aletlere ve Yıldız Güçlerine sahiptir, bu da onu solo veya takım tabanlı modlarda kullanışlı hale getirir. Genel olarak, eğer imkanınız varsa bu Efsanevi Dövüşçüyü almanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *